Home » Over Vi » Medewerkers

Zestig medewerkers en vierhonderd vrijwilligers zetten zich dagelijks namens het Veteraneninstituut in voor veteranen.

De medewerkers zijn, onder leiding van een Raad van Bestuur, verdeeld over de afdelingen Directie/Staf, Veteranenloket, Communicatie en Maatschappelijke erkenning en Kennis- en onderzoekscentrum.

Directie / Staf

 

Ludy website Vi Kolonel der Jagers drs. Ludy de Vos
Directeur

Contact via:

secretariaat@veteraneninstituut.nl
088 334 00 81
 Nel Nel Sint Nicolaas
Directiesecretaresse
n.sintnicolaas@veteraneninstituut.nl
088 334 00 81
lucien-klein Lucien van Groenestijn
Hoofd stafbureau directeur
l.v.groenestijn@veteraneninstituut.nl
088 334 00 83
Wim Wim Jansen
Controller
w.jansen@veteraneninstituut.nl
088 334 00 84
Stella Stella Morren – De Liever
Financieel administratief medewerkster
s.morren@veteraneninstituut.nl
088 334 00 85
suzanne-klein Suzanne Daeseleer
Secretaris CADIG
Secretaresse Veteraneninstituut
s.daeseleer@veteraneninstituut.nl
088 334 00 82
20150611-rtbf-003-lr Henri Swaans
Projectleider Veteranenloket
h.swaans@veteraneninstituut.nl
088 334 00 93
jan-tom-klein Dominee Jan Tom Schneider
Coördinator Geestelijke Verzorging
jt.schneider@veteraneninstituut.nl
088 334 00 88
louis-klein Louis Hellewegen
Facilitair beheerder
l.m.hellewegen@veteraneninstituut.nl
 

Communicatie en Maatschappelijke Erkenning (CME)

20150611-rtbf-014-lr Nelleke Rienstra – Jacobs
Hoofd Communicatie
n.rienstra@veteraneninstituut.nl
088 334 00 20
Kiki Kiki Janssen
Communicatieadviseur
kgm.janssen@veteraneninstituut.nl
088 334 00 23
Johan Kroes
Communicatieadviseur
j.kroes@veteraneninstituut.nl
088 334 00 22
 sophie-klein Sophie Baak
Communicatiemedewerker
s.baak@veteraneninstituut.nl
088 334 00 21

Educatie

Hannah Drs. Hannah Bouma
Coördinator educatief programma
educatie@veteraneninstituut.nl
088 334 00 92
Pascal Bobbe
Coördinator educatief programma
educatie@veteraneninstituut.nl
088 334 00 92
20150611-rtbf-010-lr Sabina van Kralingen
Coördinator educatief programma
educatie@veteraneninstituut.nl
088 334 00 92
 20160209-veteraneninstituut-006-lr Manon Leppers
Medewerker educatief programma
educatie@veteraneninstituut.nl
088 334 00 92

Activiteiten

vincent-klein Kapitein Vincent Korhorn
Consultant voorlichting jonge veteranen
v.korhorn@veteraneninstituut.nl
088 334 00 24
20160209-veteraneninstituut-001-lr SMJR TD Wolf de Wilde
Activiteitencoördinator
w.d.wilde@veteraneninstituut.nl
088 334 00 25
20160209-veteraneninstituut-004-lr Anita Mensing – Brouwer
Coördinator Thuisfront
a.mensing-brouwer@veteraneninstituut.nl 

Kennis- en onderzoekscentrum (KOC)

Martin Drs. Martin Elands
Hoofd Kennis- en onderzoekscentrum
Historicus
m.elands@veteraneninstituut.nl
088 334 00 30
Jacco Dr. Jacco Duel
Sr. wetenschappelijk medewerker
Arbeids- en organisatiepsycholoog
j.duel@veteraneninstituut.nl
088 334 00 35
Gielt Drs. Gielt Algra
Wetenschappelijk medewerker
Politicoloog
g.e.algra@veteraneninstituut.nl
088 334 00 34
Yvon Drs. Yvon de Reuver
Wetenschappelijk medewerkster
Cultureel antropoloog
y.dereuver@veteraneninstituut.nl
088 334 00 32
20160705-veteraneninstituut-003-lr
Drs. Melanie Dirksen
Wetenschappelijk medewerkster
Gedragswetenschapper
m.dirksen@veteraneninstituut.nl
088 334 00 33
20150611-rtbf-001-lr
Drs. Jeoffrey van Woensel

Wetenschappelijk medewerker
Historicus
jtwh.v.woensel@veteraneninstituut.nl
088 334 00 31
Marjolein Marjolein van der Werf
Medewerkster
m.v.d.werf@veteraneninstituut.nl

Veteranenloket

20160209-veteraneninstituut-005-lr Tessa Willigenburg
Hoofd Veteranenloket
t.willigenburg@veteraneninstituut.nl
088 334 00 14

Receptiemedewerkers / Dienstverlening

Wilma Wilma Laan
Hoofd Dienstverlening
w.laan@veteraneninstituut.nl
088 334 00 02
Cora van Beers – de Kruif
Functioneel beheer
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
Minke Minke Bosch – Nauta
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
20150611-rtbf-006-lr Judith Sterrenburg
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
Wendy Wendy Versteeg
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
Kelly Kelly Marlet
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
20150611-rtbf-012-lr Brigitte van den Brink – van Rooijen
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
 klein  Paola van den Hoeven – Pepermans
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
20160209-veteraneninstituut-002-lr Bianca Jonkhart
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00

Robert-Jan de Raad
Administratief medewerker
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
Marion Gielisse
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00

Zorgcoördinatoren (gedetacheerd vanuit ABP)

  • de heer A.H. Bos
  • de heer G. Eijkel, van den
  • mevr. W.J. Gardenbroek-Eggink
  • mevr. E.E. Kouwenhoven
  • mevr. J.A.W.E. Locorotondo-Boom
  • mevr. J. Lumeij-Smit
  • de heer W.G.C. Ploum
  • mevr. S.A.M. Sevenich
  • de heer G.E. Sipma
  • mevr. M.J. Stouthart
  • de heer G.J. van Assen
  • mevr. C.A.A. van Mierlo-Roelofs
  • mevr. J.A.C.C. Vermeulen
  • mevr. M. Willemsen
  • de heer J.A.  de Jong
  • mevr. M.A.E. de Bruyn
  • de heer J.G. Cuijpers
  • de heer W. Koster
  • mevr. W. Nab
  • mevr. A. Pichel
  • mevr. A. Bolhuis
  • mevr. S. de Bruyn
  • mevr. J. van Houtum
  • mevr. A.P.J. Winkelmolen
  • mevr. A.C.M Sepsanie

Vrijwilligers

Het Veteraneninstituut kan haar taken en diensten uitoefenen mede dankzij al haar vrijwilligers. Dagelijks zetten vrijwilligers zich in als ‘Veteraan in de Klas’, geestelijk verzorger of voorlichting vrijwilliger bij lokale en nationale veteranendagen, reünies en herdenkingen. Het Veteraneninstituut is trots op hun inzet en bijdrage.

Om voor eenieder een prettige maar ook veilige omgeving te creëren heeft het Vi gedragsregels voor vrijwilligers opgesteld. Klik hier om het document te openen.
Daarnaast zijn alle gastsprekers van het educatieve programma ‘Veteraan in de Klas’ in het bezit van een actuele Verklaring Omtrend Gedrag (VOG) voor het onderwijs.