Home » Over Vi » Medewerkers

Zestig medewerkers en vierhonderd vrijwilligers zetten zich dagelijks namens het Veteraneninstituut in voor veteranen.

De medewerkers zijn, onder leiding van een Raad van Bestuur, verdeeld over de afdelingen Directie/Staf, Veteranenloket, Communicatie en Maatschappelijke erkenning en Kennis- en onderzoekscentrum.

Directie / Staf

 

Ludy website Vi Kolonel der Jagers drs. Ludy de Vos
Directeur

Contact via:

secretariaat@veteraneninstituut.nl
088 334 00 81
20160209-veteraneninstituut-002-lr Bianca Jonkhart
Directiesecretaresse
secretariaat@veteraneninstituut.nl
088 334 00 81
lucien-klein Lucien van Groenestijn
Hoofd stafbureau directeur
l.v.groenestijn@veteraneninstituut.nl
088 334 00 83
Wim Wim Jansen
Controller
w.jansen@veteraneninstituut.nl
088 334 00 84
Stella Stella Morren – De Liever
Financieel administratief medewerkster
s.morren@veteraneninstituut.nl
088 334 00 85
Suzanne Daeseleer
Secretaris CADIG
Secretaresse Veteraneninstituut
s.daeseleer@veteraneninstituut.nl
088 334 00 82
20150611-rtbf-003-lr Henri Swaans
Projectleider Veteranenloket
h.swaans@veteraneninstituut.nl
088 334 00 93
jan-tom-klein Dominee Jan Tom Schneider
Coördinator Geestelijke Verzorging
jt.schneider@veteraneninstituut.nl
088 334 00 88
Louis Hellewegen
Facilitair beheerder
l.m.hellewegen@veteraneninstituut.nl
088 334 00 09
 

Communicatie en Maatschappelijke Erkenning (CME)

20150611-rtbf-014-lr Nelleke Rienstra – Jacobs
Hoofd Communicatie
n.rienstra@veteraneninstituut.nl
088 334 00 20
Kiki Janssen
Communicatieadviseur
kgm.janssen@veteraneninstituut.nl
088 334 00 23
Gonny van der Vlis
Communicatieadviseur
g.vd.vlis@veteraneninstituut.nl
088 334 00 73
Susan Meenhuis
Communicatieadviseur
s.meenhuis@veteraneninstituut.nl
088 334 00 22

Educatie

Pascal Bobbe
Coördinator educatief programma
educatie@veteraneninstituut.nl
088 334 00 92
Denise Landzaat
Coördinator educatief programma
educatie@veteraneninstituut.nl
088 334 00 92
20160209-veteraneninstituut-006-lr Manon Leppers
Medewerker educatief programma
educatie@veteraneninstituut.nl
088 334 00 92
20160209-veteraneninstituut-001-lr SMJR TD Wolf de Wilde
Medewerker educatief programma
educatie@veteraneninstituut.nl
088 334 00 25

Activiteiten

vincent-klein Kapitein Vincent Korhorn
Consultant voorlichting jonge veteranen
activiteiten@veteraneninstituut.nl
088 334 00 24
Anita Mensing – Brouwer
Coördinator Thuisfront
thuisfront@veteraneninstituut.nl
088 334 00 18
 Wendy Wendy Versteeg
Coördinator veteranenactiviteiten/
beheer externe relaties
activiteiten@veteraneninstituut.nl
088 334 00 16
SMJR Margret Bleker
Activiteitencoördinator
activiteiten@veteraneninstituut.nl
088 334 00 25

Kennis- en onderzoekscentrum (KOC)

Martin Drs. Martin Elands
Hoofd Kennis- en onderzoekscentrum
Historicus
m.elands@veteraneninstituut.nl
088 334 00 30
Jacco Dr. Jacco Duel
Sr. wetenschappelijk medewerker
Arbeids- en organisatiepsycholoog
j.duel@veteraneninstituut.nl
088 334 00 35
Gielt Drs. Gielt Algra
Wetenschappelijk medewerker
Politicoloog
g.e.algra@veteraneninstituut.nl
088 334 00 34
Yvon Drs. Yvon de Reuver
Wetenschappelijk medewerkster
Cultureel antropoloog
y.dereuver@veteraneninstituut.nl
088 334 00 32
20160705-veteraneninstituut-003-lr
Drs. Melanie Dirksen
Wetenschappelijk medewerkster
Gedragswetenschapper
m.dirksen@veteraneninstituut.nl
088 334 00 33
20150611-rtbf-001-lr
Drs. Jeoffrey van Woensel

Wetenschappelijk medewerker
Historicus
jtwh.v.woensel@veteraneninstituut.nl
088 334 00 31
Marjolein Marjolein van der Werf
Wetenschappelijk medewerkster
m.v.d.werf@veteraneninstituut.nl
088 334 00 36
dr. Alieke Reijnen
Wetenschappelijk medewerkster
a.reijnen@veteraneninstituut.nl
088 334 00 04
Jessica Cozzi MSc
Wetenschappelijk medewerkster

Veteranenloket

20160209-veteraneninstituut-005-lr Tessa Willigenburg
Hoofd Veteranenloket
t.willigenburg@veteraneninstituut.nl
088 334 00 14

Receptiemedewerkers / Dienstverlening

Wilma Wilma Laan
Hoofd Dienstverlening
w.laan@veteraneninstituut.nl
088 334 00 02
Cora van Beers – de Kruif
Functioneel beheer
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
Minke Minke Bosch – Nauta
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
Judith Sterrenburg
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
Kelly Kelly Marlet
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
20150611-rtbf-012-lr Brigitte van den Brink – van Rooijen
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
klein Paola van den Hoeven – Pepermans
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
Marion Gielisse
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00

Robert-Jan de Raad

Administratief medewerker
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
Magda Brouwer
Administratief medewerkster
info@veteranenloket.nl
088 334 00 00
 

Zorgcoördinatoren (gedetacheerd vanuit ABP)

  • Jelmer de Jong
  • Ada den Blanken
  • Agnes Bolhuis
  • Andrea Pichel-Murre
  • Ank Lumeij-Smit
  • Anke Sepsanie
  • Annette Winkelmolen
  • Annette Posthumus
  • Arno Bos
  • Baukje Hemrica
  • Chantal van Mierlo-Roelofs
  • David Hogenkamp
  • Ellen Kouwenhoven
  • Enneϋs Sipma
  • Eric van Loenen
  • Gert van Assen
  • Jacobien van Houtum
  • Jacqueline Boom
  • John Cuijpers
  • Jolanda Vermeulen
  • Mandy Janssen
  • Mariëlle Buitelaar
  • Marjan Stouthart
  • Melanie Willemsen
  • Michelle Holtkamp
  • Olaf Albinus
  • Raymond Kaiser
  • Susan de Bruyn
  • Theo de Groot
  • Theo van der Goot
  • Wietse Koster
  • William Twiss
  • Wilma Gardenbroek-Eggink
  • Wilma Nab
  • Wim Ploum

Vrijwilligers

Het Veteraneninstituut kan haar taken en diensten uitoefenen mede dankzij al haar vrijwilligers. Dagelijks zetten vrijwilligers zich in als ‘Veteraan in de Klas’ gastspreker, geestelijk verzorger, voorlichting- of thuisfront vrijwilliger bij lokale en nationale veteranendagen, reünies en herdenkingen. Het Veteraneninstituut is trots op hun inzet en bijdrage.