Home » Ontmoeten » Agenda

Vul een zoekopdracht in om te zoeken.

23
jun2018

Veteranendag Gemeente Ridderkerk

Mevrouw Buljubasic
e.buljubasic@bar-organisatie.nl
23
jun2018

Veteranendag Gemeente Heemstede

De heer van den Bor
r.vandenbor@heemstede.nl
23
jun2018

Veteranendag Gemeente Amstelveen

23
jun2018

Veteranendag Midden-Groningen

23
jun2018

Veteranendag Gemeente Winsum

Bestuurssecretariaat gemeente Winsum
bestuurssecretariaat@winsum.nl
23
jun2018

Veteranendag voor het Westerkwartier

Tolbert
Tijd: 10.00 uur - 14.00 uur
Jan Helder, Voorzitter Veteranencom Westerkwartier
janhelder44@gmail.com
23
jun2018

Langedijker Veteranendag

23
jun2018

Veteranendag Gemeente Montferland

23
jun2018

Veteranendag Gemeente Enschede

Mevrouw Prenger
q.prenger@enschede.nl
23
jun2018

Veteranendag Gemeente Soest

Mevrouw Kerssen
i.kerssen@soest.nl
23
jun2018

Veteranendag Gemeente De Marne

Gerda Stavasius
g.stavasius@demarne.nl
27
jun2018

Haagse Veteranen Ontvangst

Wesley Toelen
wesley.toelen@denhaag.nl
27
jun2018

Veteranendag Utrechtse Heuvelrug

28
jun2018

Veteranendag Gemeente Renkum

Mevrouw Maas
m.maas@renkum.nl
28
jun2018

Veteranendag Gemeente Opmeer