Home » Ontmoeten » Agenda

Vul een zoekopdracht in om te zoeken.

16
jun2018

Veteranendag Gemeente Losser

Mevrouw Versteegh
m.versteegh@losser.nl
16
jun2018

Rijswijkse Veteranendag

Tineke Trompert
ttromper@rijswijk.nl
16
jun2018

Veteranendag Culemborg

Culemborg
De heer Brouwer
p.brouwer@culemborg.nl
16
jun2018

Veteranendag Gemeente Tiel

De heer van Vugt
rvvugt@tiel.nl
16
jun2018

Veteranenbijeenkomst Gemeente Wijchen

Mevrouw Bruins
t.bruins@wijchen.nl
18
jun2018

Veteranendag Amersfoort-Leusden

Leerhotel Het Klooster, Daam Fockemalaan 10, 3818 KG Amersfoort.
Tijd: 15.30u - 19.00u
Mevrouw L.C.O. Meeder
lco.meeder@amersfoort.nl
19
jun2018

Veteranendag Gemeente Uithoorn

Mevrouw Bakker
anja.bakker@uithoorn.nl
20
jun2018

Veteranendag Gemeente Heiloo

Mevrouw Kraakman
anoukkraakman@debuch.nl
20
jun2018

Veteranenbijeenkomst Gemeente Lingewaard

Mevrouw Schaars
m.schaars@lingewaard.nl
21
jun2018

Veteranendag Gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude

21
jun2018

Veteranendag Gemeente Berkelland

Kazerne "Kamp Holterhoek" te Eibergen
Tijd: 16.00 uur
De heer Klootwijk
gbwklootwijk@mac.com
21
jun2018

Veteranendag Gemeente Breda

Mevrouw Walman
c.walman@breda.nl
21
jun2018

Veteranendag Almelo

Almelo
22
jun2018

Veteranenbijeenkomst Gemeente Beuningen

Mevrouw Peters
s.peters@beuningen.nl